Brillant 1

 • Minimální výška, nosné profily o průřezu 60x60 mm, plochá vodící kolej pouze na jedné straně a zastřešení vždy bez dveří. To je stručná specifikace nového modelu Senza1. Toto zastřešení je určeno pro uživatele, kteří potřebují „nenápadně“ zakrýt svůj bazén. Zastřešení je tedy navrženo tak, aby jeho výška byla co nejmenší. S ohledem na tento požadavek a vzhledem k celkové koncepci tohoto modelu již postrádá smysl osazovat uvedený model posuvnými dveřmi. Zastřešení Senza1 je tedy vždy dodáváno bez dveří.

  extra ploché kolejnice
  Čtěte více...
  Bezkonkurenční výhody!
  Čtěte více...

 • Volitelný výběr

  Z-Line:

  Z-Line

  Pochozí / komfortní

 • Polycarbonát 10 mm

  fullmaterial polycarbonat stegplatten

  Polycarbonát plný 4 mm

  fullmaterial klarglas

 • Výběr barev:

  profile farbauswahl

Jednokolejnicové a minimální výsoke zastřešení  

Zvýšení teploty
Zastřešení bazénu zvyšuje díky solárnímu efektu teplotu vodu o 5-7°C oproti nezastřešenému bazénu. V noci nebo v chladnějším období teplo vzhledem k tepelně-izolačním vlastnostem polykarbonátu neuniká do okolí, což prodlouží koupací sezónu.

Úspora nákladů a snížení času údržby
Výrazné snížení nákladů bazénové chemie a nákladů na údržbu bazénu díky zamezení vnějších vlivů jako např. spádu pevných částic do bazénu. Zároveň je i sníženo odpařování vody. Kromě snížení finančních nákladů, potřebujete mnohem méně času na péči o vodu v bazénu. Místo starostí s kvalitou vody se tak můžete věnovat koupání.

Bezpečí a ochrana
Díky vyšší kvalitě a robustní konstrukci se zvýší jistota
a sníží se nebezpečí pádu dětí nebo domácích zvířat do bazénu. Doporučeným doplňkem při tomto požadavku je uzamykání modulů a vstupů do bazénu.

Rozmanitost a také více soukromí
Velký výběr v barvách pro polykarbonátové výplně, barevný a dekorativní výběr profilů a rozmanitost forem nabízí řadu možností pro výběr konkrétního zastřešení. Polykarbonátové desky a jejich různé barevné varianty opticky oddělují svět pod zastřešením od okolí. Můžete si tak užívat koupání a pohody pod zastřešením, aniž byste byli pozorováni okolím.