Star

 • Model STAR charakterizuje moderní design, eleganci a vyrovnaný vzhled. V souladu s požadavkem na výšku konstrukce je k dispozici v mírně nízké a nebo v úplně zploštělé formě.

  Bezkonkurenční výhody!
  Čtěte více...

   

 • Volitelný výběr

  Klasické:

  schienen klassisch

  Pochozí / komfortní

  schienen komfort

 • Polycarbonát 10 mm

  fullmaterial polycarbonat stegplatten

  Polycarbonát plný 4 mm

  fullmaterial klarglas

 • Výběr barev:

  profile farbauswahl

Nízké zastřešení s pochozí vodící dráhou

Zvýšení teploty
Zastřešení bazénu zvyšuje díky solárnímu efektu teplotu vodu o 5-7°C oproti nezastřešenému bazénu. V noci nebo v chladnějším období teplo vzhledem k tepelně-izolačním vlastnostem polykarbonátu neuniká do okolí, což prodlouží koupací sezónu.

Úspora nákladů a snížení času údržby
Výrazné snížení nákladů bazénové chemie a nákladů na údržbu bazénu díky zamezení vnějších vlivů jako např. spádu pevných částic do bazénu. Zároveň je i sníženo odpařování vody. Kromě snížení finančních nákladů, potřebujete mnohem méně času na péči o vodu v bazénu. Místo starostí s kvalitou vody se tak můžete věnovat koupání.

Bezpečí a ochrana
Díky vyšší kvalitě a robustní konstrukci se zvýší jistota
a sníží se nebezpečí pádu dětí nebo domácích zvířat do bazénu. Doporučeným doplňkem při tomto požadavku je uzamykání modulů a vstupů do bazénu.

Rozmanitost a také více soukromí
Velký výběr v barvách pro polykarbonátové výplně, barevný a dekorativní výběr profilů a rozmanitost forem nabízí řadu možností pro výběr konkrétního zastřešení. Polykarbonátové desky a jejich různé barevné varianty opticky oddělují svět pod zastřešením od okolí. Můžete si tak užívat koupání a pohody pod zastřešením, aniž byste byli pozorováni okolím.